Eğitimler

Usui Reiki

Daha sağlıklı ve mutlu olmak elinizde !!!!
 
Reiki ile kendinize ve sevdiklerinize şifa verebilir, mutluluğun anahtarını bir daha kaybetmezsiniz.

REİKİ NEDİR?

Evrensel yaşam enerjisi olan reiki, ellerin temasıyla uygulanan, %100 doğal bir tedavi yöntemidir. Uygulaması ve öğrenilmesi son derece kolaydır. Hiç  bir yan etkisi yoktur.

Hayal kırıklığı,kırgınlık, korku, içeride tutulan nefret, stres vb. zihinsel ve duygusal sıkıntılar beraberinde bir çok hastalığı da getirir. Bedenin gösterdiği tepki sonucunda enerji dengesi bozulur, kanallar tıkanır ve yeterli enerjiyi alamayan organlarda hastalık belirtileri başlar. 

Reiki ile problemin, şikayetin ve rahatsızlığın semptomları ortadan kalkar, yaşam enerjisi hücrelere ve organlara sürekli olarak akar, asıl sebepler giderilir Fiziksel bedenimizin ve ruhsal sıkıntılarımızın giderilmesinde sürekli bir iyileşme sağlar.
 
 
***Kalp Hastalıkları, Kanser, Romatizmal ağrıları, Migren, Kırıklar, Yaralar, Guatr, Sorunlu gebelik dönemi, göğüs tümörleri ve kistler, ülser vb birçok fiziksel rahatsızlıklarda tedaviye destek amaçlıdır. Ağrı ve acı azalır mevcut hastalığın ilerlemesi önlenir.
***Odaklanma problemi yaşayan çocuklarda hafızanın güçlenmesine destek olur, öğrenme yeteneği gelişir.
***Sezgilerimiz güçlenerek enerjimiz artar.
***Stresli durumlarda sakinleşmemize yardımcı olur. Öfke, korku, kıskançlık gibi duyguların olumlu dönüşümleri sağlanır.
*** İkili ilişkilerimizde denge ve huzur sağlar.
 
USUI REİKİ 1-GİRİŞ
 
1.Derece reiki nin ilk basamağıdır.Kişi Reiki enerjisiyle dolar. Daha önce farkına bile varmadığı enerji akışını ve yeteneğini hisseder ve aktarımını öğrenir. Halk arasında el verme olarak bilinen bu uyumlamayla Reiki ile sonsuza dek bir bağlantı sağlanır. Uyumlama kişinin fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak arınmasını ve enerji frekansını yükseltmesini sağlar. Seminer sonunda kişi  artık şifa dağıtan ellerini  kullanabilir. Niyetini yapacak, Şifayı aktarmak istediği yere ellerini koyacak ve enerji akışını başlatacaktır. Burada kontrol tamamıyla Reiki’de dir. Yanlış olmaz ve enerji gereken yere zaten gidecektir

***Usui Reiki sınıf olarak birebir seans veya uzaktan verilmektedir.
***Katılımcılara özel olarak hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi verilecektir.

 
USUI REİKİ 2-DERİN BİLGİ

Reiki uyumlamasının 2.seviyesidir.Reiki enerjisinin gücü ve odaklanması artar.Fizksel olmayan sorunlara da şifa verilir.Şifa çalışmasında yer ve zaman faktörü ortadan kalkar.1 dereceyi tamamladıktan ve Reiki yi yaşamınızda aktif olarak kullandıktan sonra Reiki 2.seviyeye katılabilir ve sezgilerinizi artırabilirsiniz.Uzaktaki arkadaşınıza,akrabanıza ve sevdiklerinize enerji gönderebilirsiniz.Kişisel gelişiminiz için kendinize büyük bir yatırım yapabilirsiniz .2.uyumlamayla birlikte bilinçaltı ve üstbenliğe erişilerek Değersizlik inancı, aldatılma, kıskançlık, parasızlık, yalnız kalma, kapalı alan korkularınız, ikili ilişkilerde sizi olumsuz etkileyen inanç kalıplarınız, çocukluğunuzda yaşadığınız acı dolu deneyimlerin izleri dönüşmeye başlar ve bir çok psikolojik rahatsızlığın iyileşmesi sağlanır.

Evinizin, işyerinizin ya da istediğiniz bir mekanın enerjisini temizleyebilir, istediğiniz bir çok eşyayı koruma altına alabilirsiniz.

***Reiki 2. seviyeyi alabilmek için 1 .seviyeyi almış olmanız gerekmektedir
***Katılımcılara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi verilecektir

***Reiki 3. seviye için lütfen bilgi alınız

Daha detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.