Eğitimler

Violet Flame Reiki

Ivy Moore, Violet Flame adını verdiği bu evrensel enerjiyi Kuan Yin'le yaptığı meditasyonlar sırasında almıştır. Kuan Yin Budist inancına göre, şefkat ve merhamet tanrıçası olan dişi bir enerji formudur. Ivy Moore, Kuan Yin kanalıyla değişik amaçla kullanılan 40 tane sembol almıştır.
Doğası tamamen dönüştürücü nitelikte olan Violet Flame, alevin menekşe renkli versiyonunu kullanır.
Diğer enerjilerden daha üstün değildir, ancak farklı bir frekansı ve etkisi vardır. Dişi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. El pozisyonları ile uygulanır. Belli bir pozisyon yoktur, fakat reiki pozisyonları ile uygulayabilir, hem kendinize, hem başkasına şifa verebilirsiniz. Uzaktan da şifa verilebilir. Fiziksel, duygusal, zihinsel blokajları açarak şifa verir, ruhu arındırır. Violet Flame ile geçmiş hayatınızı iyileştirebilirsiniz, Karmık iyileştirme yapabilirsiniz, tüm negatif duygu ve düşünce formlarından arınabilirsiniz. Korunma amacıyla her durumda ve her yerde mor alevi kullanabilir, psişik saldırılardan korunabilirsiniz.
Özellikle, bir sorunuz veya sorununuz olduğunda yatmadan önce mor alevi davet edip, meleklerine sorunuzu sorduğunuz zaman, sabah uyandığınızda sezgi yoluyla yanıt içinize gelecektir.
Violet Flame tek aşamalı bir eğitimdir, ancak, 40 tane sembole bir anda uyumlanmak sarsıcı olabileceğinden uyumlamalar iki ayrı seferde yapılır. 39 sembol şifa kullanımı, 1 sembol master sembolüdür.
Usui Reiki 2. derece eğitimi almış olanlara 39 sembol verilir.
Usui Master olanlara Master sembol dâhil olmak üzere, tümü verilir.

*Violet Flame eğitimini birebir veya uzaktan eğitim ile alabilirsiniz.
*Violet Flame' ı alabilmek için Usui Reiki 2.seviyeyi almış olmanız önerilir.
*Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi gönderilecektir.

 
Birebir eğitim ile ilgili detaylı bilgi, sorularınız veya kayıt yaptırmak için bize İletişim Sayfamızdan  ulaşabilirsiniz.