Şifa Çalışmalarım

Yeni Bir Ben - Şifa ve Dönüşüm Bireysel Seansları

Sorunlarınız size ağır geliyorsa

Herkesi, size karşı hissediyor ve bunalıyorsanız

Düşünceler içinde kayboluyor, odaklanamıyorsanız

Kendinize farklı bir bakış açısıyla -Yeni Bir Ben- hediye etmek istiyorsanız

İletişime geçiniz.


-Yeni Bir Ben - Şifa ve Dönüşüm Seansları, kişiye özel çözümler sunar.

-Toplam 5 seanstan oluşur.

-Her bir seans ortalama 3 saat sürmektedir.

Sağlık ve mutluluğun önündeki her türlü sorunun kalkması için altında yatan gerçek sebebi bilmek gerekir.

Gerçek sebebiniz, Olumsuz bilinçaltı kayıtları, zihin ve ortak düşünce hataları, bastırılmış ya da bedende sıkışıp kalmış duygular, acı dolu deneyimler, anlamlandıramadığınız pek çok şeyin olumsuz etkisi olabilir.

Bu sebeple komple bir dönüşüm ve arınma paketi hazırlandı.

Seanslarda danışan, kendi hakkında ve destek istediği konu ile ilgili bilgilenir Sorunun kaynağı belirlenir ve çözümleri uygulamalı bir biçimde bedenin bilgeliğinden faydalanılarak, Bilinçaltı ile irtibata geçilerek bir takım enerji teknikleri ile (Reiki, Violet Flame, Kundalini, Lightarian Rays, İmara ve Deeksha) desteklenerek doğal bir şekilde gerçekleşir.

Bilinçaltı ile irtibata geçildiğinden olumsuz bilinçaltı kayıtlarının, kişinin kendisine destek vermeyen eski düşünce kalıplarının ve enerji boyutunda karışıklık yaratan negatif duyguların kişilerin yüksek hayrına dönüşümü başlatılır.

Hem fiziksel hem de duygusal açıdan bir çok rahatsızlığın ve ağrının sinsi sebeplerinden biri olan bedende sıkışmış duygular ve etkileri hakkında kişi bilgilendirilir ve bu süreçte kendisine dışarıdan da bugünkü yaşından başlayarak arınma için geriye doğru uygulayıcı kanallığı ile Reiki verilir.

Ortak düşünce hataları konusunda bilgiler sunulur Zihni sakinleştirme pratikleri gösterilir.

Kişiye performansını olumsuz etkileyen istenmeyen ve kısıtlayıcı davranışları değiştirmesi ,pozitif bakış açısı kazanması ,güçlü ve sağlıklı ilişkiler kurması, kişisel ve mesleki hedeflere ulaşabilmesi ve istediği sonuçları almaları için, NLP (Neuro Linguistic Programming / Zihin Dili Programlaması) koçluğu ile NLP teknikleri kullanılarak gelişim ve dönüşüm gerçekleşir.

Yeni Bir Ben

Hem arın Hem öğren Hem de yenilen…-Yeni Bir Ben- Şifa ve Dönüşüm Seansları

Reiki;hiç bir zaman tibbi tedavinin yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızda destekleyici, sizin kendinizi daha rahat ve pozitif hissetmeniz için kullanılan bir enerji tekniğidir.  Tamamlayıcı ve destektir