Hakkımda

Sizden Gelenler

"Bacaklarımdaki ağrı için nöropatik olduğu söylenmişti. 2 yıldır kullandığım ilaçta artık etkisini göstermeyince Hülya Hanım'a geldik eşimle birlikte. Sonraki hafta tekrar geldik. Bugün üçüncü gelişim. Seans sırasında sıcaklık ve huzur hissettim. Hareketlerimde rahatlama, ağrılarımda azalma oldu. Sevgili Hülya Hanım a teşekkür ederim. "
Selda Hacıoğlu - İstanbul
 
"Migren ağrımın arttığı bir dönemde reiki enerjisi ile tanıştım.Uygulama esnasında hafif bir sıcaklık ve huzur kapladı içimi.Süreç içerisinde olumlu düşünce kalıpları geliştirdim ataklarım artık yok diyebilirim Çok teşekkür ederim. "
Emel Uçar - İstanbul
 
"Diz kapaklarımda sıvı çekilmesi ve çok ağrım vardı 65 yaşındayım Dört kere HülyaHanım ın şifa terapisine katıldım. Yürümem kolaylaştı,ağrım geçti. Duacıyım... "
Ayşe Hatun - Kastamonu
 
"Oğlum Kerem çok hareketli ve derslerine odaklanamıyordu.Öğretmenleri çok zeki olduğunu fakat dikkat dağınıklığı olduğunu söylediler.Hülya Hanım a iki kez geldik ilk geldiğimizde deeksha enerjisi uygulandı ve bol bol sohbet ettik ikinci gelişimizde reiki enerjisi uygulandı okullar açılana kadar devam edeceğiz Kerem in şu anki durumu daha sakin ve benimle daha rahat iletişim kuruyor. Teşekkürler... "
Sibel Bağcı - Ankara
 
"Bel ağrım için ameliyat dendiği anda yardımıma koştunuz. Hem terapistim hem dostum oldunuz. Desteğiniz için müteşekkirim. Sizi çok seviyorum... "
Gül Kaya - İstanbul
 
"Eşimden ayrıldıktan sonra yıkıldığımı hissettim. Bir yandan da stresli iş ortamı eklenince yaşamak zor gelmeye başladı. Ellerim titriyor ve yemek yiyemiyordum. Hülya Hoca ya bir arkadaşımın tavsiyesi ile geldim. Bekledim ama değdi. Reiki enerjisi uygulandı birlikte meditasyon yaptık. Nefes aldığımın farkına vardım. Düşüncelerim değişti,duygularım değişti, kendimi daha güçlü ve pozitif hissediyorum. "
Ayşe Kamacı - İzmir
 
"Bugün Reiki 1 ve Reiki 2 eğitimini aldık Hülya Hocam'dan. Bilgilendik, keyif aldık. Meditasyon sonrası yasemin çayı ile de noktayı koyduk. Artık ben de şifacıyım. Teşekkür ederim... "
Nina Kovancı - İstanbul
 
"Cok ama cok ozel ayni zamanda etkili bir calismaydi benim acimdan...ruhumun yapabilecekleri ve ihtiyaclari acisindan kendimi yeniden kesfetmemi sagladin cok amaa cook tesekkur ederimm "
Derya Altunbaş-İstanbul
 
"Korkular, olumsuzluklar, endişeler.. yaşamda bunlar çokça karşımıza çıkıyor. Yorgun şehrin yorgun insanları oluyoruz, yutuluyoruz. Tüm bunların geçmesi için ise bazen mucizeler bekliyoruz. Mucizeler aslında mucize olduğuna inandigimizda gerçekleşiyor. Ve herşeyin kendine özel ve doğru zamanı olduğu gibi; kendini keşfetmek, arınmak, fark etmek adına böyle tatlı, hoş ve alçak gönüllü bir bayan elinde mucizenin anahtariyla sana yardım ediyor! :) ve bana da yarım saat önce yaşadığım ruhumun yıkanma hissini yaşattığın için teşekkür etmek kalıyor :)) "
Tuğçe Büberci-İstanbul
 
"Bana verdiğin terapi sonucu kendimi çok daha iyi hisettim aldığım diplomam sonucunda kendime ve başkalarına şifa verebiliyorum çok teşekkürler "
Hülya Karatekin-İstanbul
 
"Bugün üçüncü seansım .İlk geldiğim günü hatırlıyorum da.Nasıl da kendimi yorgun hissediyordum.Duygularım karışmıştı.Mutsuzdum.Şimdi ise kendime inancım arttı.Daha enerjik hissediyorum kendimi ve daha pozitif bakıyorum yaşama.Kendimi buldum sizinle çok teşekkür ederim varlığınız ve destek için "
Gülten Sergin-İstanbul
 
"Hülya Hocam     kendi potansiyelimi farketmemi sağladığınız için çok teşekkürler...Seanslarınız müthiş.Takıntılı düşüncelerimden kurtuldum diyebilirim Hiç rüya göremiyordum ben.Görmeye başladım sayenizde uykum düzene girdi umutluyum artık "
Birgül Güneş-Ankara
 
"Hülya Hanım dan aldığım Reiki Eğitimleri ile kendime,kedime ve sevdiklerime Reiki uygulaması yaparak şifa dağıtacağım.Muhteşem bişey "
E.Özdüver -İzmir 
 
"Eşimi kaybettikten sonra hayata kendimi kapattım.Ortak arkadaşlarımızla görüşmek istemiyordum.Hiç bir aktivitede bulunmak istemiyordum.Yalnızdım.O gitmişti yaşamamın hiçbir anlamı yoktu.sevincim yoktu.Adil bulmuyordum yaşadıklarımı.Hülya Hanım la çalışmaya başladık.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım kendisi ile.önce o da yabancıydı sanki.sonra birşeyler oldu sevdim kendisini ve güvendim anlaşıldığımı hissettim Bu süreci aşama aşama anlattı dinledim.Her çalışmada enerjimi dengeledik fark etmemi sağladı birşeyleri Yaşamak için nedenlerimi gösterdi kendisi.O benim sırdaşım oldu yoldaşım oldu Olur olmaz zamanlarda aradım seni Hülya Hanım ama işe yaradı herşey Seni tanıdığım için çok mutluyum gerçekten Sağolun ve hep gülün inşallah "
A.Özen-Bursa
 
"Kundalini Reiki 3.seviye uyumlamasını bugün tamamladık.İlk aldığımda harika duygular hissetmiştim enerjimde de artışı gözlemledim Sertifikamı da aldım Hocam dan. Devam edeceğim sırada Violet Flame var Teşekkür ediyorum Saygılar "
Kader Bektaş-İstanbul
 
"Zihnimi sakinleştirmeyi öğrendim sizden.Gösterdiğiniz pratikler çok işime yaradı.Halsizliğim kalmadı   Uyguladığınız Deeksha ile de farkındalık arttı görüşmek üzere tekrardan "
Mehmet Arkın-İzmir
 
"Harika bilgiler edindim sizden.Korkularımı dönüştürmeyi öğrendim.yüzleştim kendimle ...Affetme çalışmalarımız çok güzeldi birbir yüklerimden arındım.Babamla aram da düzeldi sayenizde   hafifledim. Sorumluluklarımı kabul ediyorum artık "
G.Koçyiğit-İstanbul
 
"Hem öğrendim hem değiştim Ben değiştim insanlar da değişti.Eşim ile ilişkimizin yoluna girmesi en güzel sürpriz oldu benim için Nereye kadar gidecek bilmiyorum ama kendimi çok iyi hissediyorum. Hergün kendime -kendimi seviyorum-diyorum şükrediyorum Hem seanslarda gösterdiğiniz hoşgörü hem de bıkmadan beni dinlediğiniz için çooook teşekkürler "
Yeşim S.Poyraz-Tekirdağ
 
"Elleriniz dert görmesin .Tıp tedavisinin yanında sizden aldığım seanslarla birlikte güzel gelişmeler yaşıyorum. çok önyargım vardı önceleri Şimdi ise İnancım sonsuz.Amerika ve Türkiye arasında gidip gelmekten yorulsam da  sizle birlikte yaşama sarıldım diyebilirim .Kemoterapi sonrasında halsizlik ve  kusmam çok oluyordu Yan etkileri beraberce azlttık.Uzaktan beni deteklediniz hep sağolun Herkese tavsiye ediyorum.. Reiki yi ve sizi "
K.Erol-İstanbul
 
"Bu  hastalığı öğrendiğimde hiç inanamadım kimse inanamadı Düzenli spor yapıyordum Her yediğime dikkat ediyordum.Sağlığıma kendimce çok özen gösteriyodum.Popüler bir kişydim Eşim ve çocuklarım la beraber mutlu ve kaliteli  bir yaşamım vardı.Hülya Hanım la Bireysel Reiki çalışmalarına başladıktan sonra içsel olarak motive oldum Enerji çalışmaları sonuç veriyor görünce inandım.Bir çok pratik öğreniyorum .Kalp gücüne inandım.Yaradan a inancım zaten  sonsuz.Huzurluyum ve en önemlisi yalnız değilim "
                                                                                                                                                                                                                                                           
 Vahdet.K İstanbul
 
        "Enerji çalışmalarınıza başladığım 3.seanstan itibaren gözle görülür değişiklikler oldu hem hayatımda hem de ilişkilerimde .Barıştım geçmişimle.Bendeki değişimler ise son derece güzel    mutluyum iyiki tanıştım sizinle"
          
           Şebnem Kılıç-İstanbul
   

      " Buraya gelerek her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum Çok güzel bir paylaşım gerçekleşti.Daha bilinçli yaşayacağımı düşünüyorum Huzurlu ve mutlu bir şekilde buradan ayrılıyorum.Çok teşekkür ederim "

         Duygu Ç.İstanbul

"Hülya Hanım sizle ve tecrübelerinizle biraraya geldiğim için çok mutlu oldum Birlikte geçirdiğimiz süre içerisindeki seansımızdan gayet huzur ve sakinlikle ayrılmaktan çok mutluyum.Tüm etkinliklerinize vaktim oldukça katılmaya çalışacağım En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere.Niyet edeceğiniz her şeyin gerçekleşmesini dilerim"

        Selin İ. İstanbul

"Hülya Hanım kırgınlıklarımın affedilebilir olduğunu gördüm.Enerji aktarımınız için çok teşekkür ederim.İçim huzurla kaplı şu an.Müthiş bir enerjiniz var .Gerçekten bu şifa çalışması için çok mutluyum.İnşallah sizin de tüm niyetleriniz kabul olur"
            
       Sezen A. İstanbul

"27.11.2016 tarihinde katılmış olduğum seans beni çok mutlu etti. Enerji anlamında ne kadar yoğun duygular varsa tam anlamıyla yaşadım. Bu seansta aldığım şifa ile daha huzurlu ve iyi yürekli olduğumu hissettim.Ve bunu yaşatmaya kararlıyım. Teşekkürler vermiş olduğunuz sevgi için.Reiki 1 tamamlandı. Sıra reiki 2 de"

Gül Demir-İstanbul


"Bilinçaltıma attığım ne çok şey varmış Aileme olan kırgınlığım,kendime küskünlüğüm,acı anılarım ne çok şeyi etkilemiş.Bugün buradan bambaşka bir Nilgün olarak ayrılmanın keyfini anlatamam Mutluyum.Dürüstlüğünüz ,emekleriniz için çok teşekkür ederim size.Enerji çalışmalarımız,her bir seansımız farklı farklı geçti.Yeni yeni bilgiler edindim sayenizde.İçimdeki olumsuz duyguları çözdük.Her zaman gülen yüzünüz ve elinizi kaldırıp "bu da geçer"sözünüzle ve sevginizle kalbimdesiniz.Teşekkür ederim 

Nilgün-Y-İstanbul

"Bugün Kundalini Reiki sertifikamı aldım Şifa çalışmalarımda kullanacağım.Sağolun Hocam her şey için .Zaten biliyorsunuz devamı geliyor .Bu eğitimleri herkese öneriyorum ve sizi çok seviyorum"

Sultan T-İstanbul  


"Enerji çalışmalarına olan ön yargım sizinle tanıştıktan sonra değişti.Aktarımlarınızda büyük bir rahatlık hissettim.İlk seanstan itibaren gece korkuyla uyanmalarım durdu.Sonraki 3.seanstan sonra düşmelerim kalmadı.Nedendi bunlar anlayamadım fakat faydasını gördüm .Çok şükür.Günlük pratiklerinizi uygulamaya devam edeceğim.Özellikle Uyandığımda ilk yapmam gereken hareket beni çok etkiledi.Dengelendim .En kısa zamanda eğitim için de geleceğim ".

Ceyda.G-İzmir


"Yeni Bir Ben seansımızın son gününde ben de yeni bir ben oldum.Herşey beni o kadar yormuş ki kendimi tanıyamaz olmuştum Şimdi ise harikayım.Herşey için çok teşekkür ederim Öyle güzel diki herşey.Harika duygular ile ayrılıyorum merkezinizden.Bir de çok teşekkür ediyorum.Seans dışında da telefon ile görüştük beni dinlediniz.Bilgilerinizi sundunuz.Rabbim yar ve yardımcınız olsun"

Kadriye  B-İstanbul


"Sevgili Hocam Hülya Şengül ile tanıştığım için çok mutlu oldum .Geçmişime bakışım değişti.Olaylara farklı bir gözle bakıyorum.Enerji çalışmalarımız ve Duygu şifreleri adlı çalışma beni o kadar  etkiledi ki duyguların çözülümünü görmek şaşırttı.Önce çok çekinmiştim yalnız bugün ki seans paketimizin son gününde size minnettarım."

Belkıs Ç-İstanbul

"Aranızdan sonsuz bir rahatlık hissi ile ayrılıyorum.Biliyorsunuz ki buraya işlerimdeki sürekli aksilikler ve ilişkilerimdeki mutsuzluklar konusu ile ilgili geldim.Daha ilk gün biraz garip geldi çalışma sisteminiz.Yani Bütün bunların anne ve babamla ne ilgisi olabilir diye düşündüm affetme çalışmasından sonra ve Reiki ile beraber huzur buldum.İkinci seansta bu sefer de beden hareketlerime baktınız bu da çok tuhaf geldi bana.İsimleri söylediğimde hafif bir bulantı ve baş dönmesi hissetmiştim tekrar bir uygulama yaptınız.rahatladım (yani haala yargılarım vardı) ancak rahatladım Sonraki seans daha da ilginçti uygulamanız tekrar rahatlattı.Yani hangi birini söyleyeyim anladım gördüm hissettim öğrendim iyi ki devam ettim.İlişkim düzeldi.İş konusuna gelince yeniden başlayacağım bir imkan gelişti.Eksik olmayın iyiki tanıştık sizinle Teşekkür ederim hem size hem de dostum Sitare ye"

Sevda Ö-İstanbul


"Sıcacık dostluğunuz ve harika paylaşımlarımız için sevgi doluyum.Violet Flame Reiki eğitimimi mutlulukla tamamladım.Pratiği size uygulamam kapanışta ve sizden de olumlu cevaplar aldığım için sevinçliyim.Dediğiniz gibi herşey niyet hocam .Buraya Mersin den geldim ama herşeye değer.Hiçbir bilginizi sakınmadan bizler ile paylaştınız.2 arkadaşımızla da ayrı ayrı ilgilendiniz Işığınız için her şey için teşekkürler Haklarınızı helal edin"

Şuheda M-İstanbul


"Kızım Ayşe ile ilgili yaptığınız çalışmalarda hem rahatladı hem de öğrettiğiniz hareketler ile derslerine daha kolay adapte oldu.Özellikle etkili konuşma ve dikkat dağınıklığı için gösterdiğiniz hareketler çok işimize yaradı Uzaktan da desteklediniz bizi .Farkı herkes gördü.Çok mutluyum Çalışmalarınız ve bana da anne olarak gösterdikleriniz ve öğrettikleriniz için.Önümüzdeki ay ben de geleceğim sıra bende"

Nermin D-İstanbul

"Bugünkü seansta rahatlama oldu.İçimi huzur kapladı Midemdeki sesler önce biraz endişelendirdi beni iyiki önceden belirtmişsiniz Ellerinizdeki sıcaklık ,hissettiğim akım ve seans sonrasındaki şifa yağmuru çalışmamız muhteşemdi Tüm sevdiklerimle beraberdim sanki .Hepimiz birlikte arındık diyebilirim Bir de yanımda taşıdığım minicik hediyeyi size değil de kendime vermem gerekeni söylediğinizde ve sarıldığınızda içimdeki çocuğun mutluluğunu da yaşattınız bana mutluluktan ağladım kendimden özür dilemem gerektiğini farkettim .Vardiyeli çalıştığım için fırsat buldukça gelmek istiyorum seanslarınıza Sağolun Hülya Hanım ".

Çiğdem Y.-İstanbul