Eğitimler

Golden Triangle (3. Göz Aktivasyonu)


Bu çalışmada Üçüncü göz aktive edilir  Sezgi ve telepati yeteneklerini geliştirmek veya şifa vermek amacıyla uygulanır.
Uyumlama yolu (el verme) ile aktarılır. Enerji çalıştırıldığı zaman üçüncü gözde dönen bir piramit hissini verir. Tek aşamalıdır. Pozitif enerji çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca kundalini enerjisini aktive edici ve diğer çakralarla da ilgili çalışmaları vardır. Ancak bir Reiki sistemi değildir. Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından ya da uzaktan pozitif enerji çalışmaları yapılabilmektedir.
Diğer sistemlerle birlikte, örneğin Usui Reiki ve Kundalini, İmara v.b. birlikte kullanılabilir. Başka enerjilerle birlikte kullanılabilir ve daha güçlü hale getirilebilir, ancak tek başına da son derece tesirlidir. Düzenli kullanan kişilerde, zaman içinde sezgi ve telepatilerinde büyük bir artış gözlenmektedir.

*Golden Triangle eğitimini birebir veya uzaktan eğitim ile alabilirsiniz.
*Golden Triangle' ı alabilmek için Usui Reiki 1.seviyeyi almış olmanız gerekmektedir.
*Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi gönderilecektir.

 
Birebir eğitim ile ilgili detaylı bilgi, sorularınız veya kayıt yaptırmak için bize İletişim Sayfamızdan  ulaşabilirsiniz.