Bireysel Şifa Seansları

Bireysel destek alarak, fiziksel, duygusal ve zihinsel dengeyi gerçekleştirebilir, farkındalık çalışmaları, Reiki ve diğer enerji desteği ile birlikte de negatif enerjinin çözümlenerek yok olmasını gözlemleyebilirsiniz.
Reiki, hiç bir zaman tibbi tedavinin yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızda destekleyici, bir enerji tekniğidir. Tamamlayıcı ve destektir

Yeni Bir Ben Dönüşüm Seansları

Sorunlarınız size ağır geliyorsa. Herkesi, size karşı hissediyor ve bunalıyorsanız. Düşünceler içinde kayboluyor, odaklanamıyorsanız. Kendinize farklı bir bakış açısıyla -Yeni Bir Ben- hediye etmek istiyorsanız iletişime geçiniz.

Bilinçaltı Dönüşüm Duygu ve Düşünce Dengelenmesi

Hayatımızda iyi ve kötü, güzel ve çirkin diye düşüncelerle etiketlendirdiğimiz her şeyin temel sebebi bilinçaltı kayıtlarımızdır... Hissettiğimiz korku,kaygı ve endişeler, maddi sorunlar,ilişki sorunları bir çok inanç kalıpları da.

Violet Flame Şifa Çalışmaları

Geçmiş Yaşam Travmaları, Spiritüel Şifa, Sinirsel Hastalıklar, Eril-Dişil Enerji Dengeleme, Ağrılardan Kurtulma, Uykusuzluk, Kronik Halsizlik, Anlaşılmayan derin doku ve konuların Şifalanması, Guatr, Üçüncü Göz temizliği...

Deeksha Enerjisi

Deeksha Enerjisi, beyinde nöro biyolojik değişim yaratarak daha yüksek bir bilinç haline giden yola uyumlayan, fiziksel ve ruhsal pek çok faydaları yaşayabileceğiniz ilahi bir enerji transferi yöntemidir. Hiç bir din, inanç sistemi ya da spritüel öğretiye ait değildir.